Agencja Trusty – opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Gdańsk

Agencja Trusty – opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Gdańsk
Enigmatyczna nazwa:
Agencja Trusty – opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Gdańsk
Enigmatyczna kategoria:
Enigmatyczny opis:

Potrzebujesz fachowców, którzy zajmą się opieką nad osobami starszymi w Twojej rodzinie lub znajomych? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Świadczymy usługi opieki zarówno całodobowej, jak i na godziny. Najważniejszą kwestią, którą gwarantuje współpraca z nami, jest zaufanie oraz wysoka jakość realizowanych usług.

Zapewniamy usługi opieki na godziny na terenie Wrocławia oraz Warszawy, oraz opiekę całodobową na terenie całej Polski, takze w Gdańsku. Nasze usługi charakteryzują się profesjonalizmem, atrakcyjnymi cenami, doświadczonymi specjalistami oraz wieloma dodatkowymi zaletami dostępnymi dla naszych klientów.

Dbamy, aby skorzystanie z naszych usług było doskonałym pomysłem, które zagwarantuje wysoki poziom opieki każdemu z naszych podopiecznych. Cały czas staramy się poszerzać możliwości, które zapewniamy dla naszych podopiecznych. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług i zostawienie nam pod opieką swoich bliskich będzie zadowolony.

Trusty Jan Nesterowicz

Enigmatyczne miejsce:
ul. Piłsudskiego 74 50-020 Wrocław
Enigmatyczny telefon:
575414500
Enigmatyczny NIP:
8992676608
Enigmatyczny Regon:
364998539
  • Agencja Trusty – opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Gdańsk