Auto GTA – skup aut Wrocław

Auto GTA – skup aut Wrocław
Enigmatyczna nazwa:
Auto GTA – skup aut Wrocław
Enigmatyczna kategoria:
Enigmatyczny opis:

Auto GTA to miejsce, gdzie szybko możecie sprzedać auto. Jeżeli zależy Wam na tym, aby szybko i sprawnie pozbyć się swojego pojazdu, to koniecznie musicie się do nas zgłosić. Wystarczy tylko, że wyrazicie chęć sprzedaży, a nasza ekipa dokona gruntownych oględzin. To na jej podstawie będziemy mogli Wam cokolwiek zasugerować – ewentualną cenę za dany pojazd.

Jeżeli wyrazicie zgodę na naszą wycenę, to będziemy gotowi do podpisania umowy z Wami. Skupujemy wszystkie pojazdy, które pochodzą z rocznika 200o – 2020. Możecie się do nas zgłaszać z pojazdami sprawnymi, uszkodzonymi (niesprawnymi mechaniczne), pojazdami powypadkowymi (po kolizjach drogowych), autami do złomowania (do kasacji).

Jeżeli Wasze auto spełnia te wymagania, to przyjedźcie do nas. Jesteśmy w stanie również dojechać do naszych klientów z lawetą. Wystarczy tylko, że do nas zadzwonicie, a my postaramy się wysłać jak najszybciej nasze auto z pracownikami. Wszystkie załatwiamy przy minimalnej liczbie formalności. Zapraszamy do nas!

Enigmatyczne WWW:
Enigmatyczne miejsce:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Enigmatyczny telefon:
730117117
Enigmatyczny NIP:
8951876724
Enigmatyczny Regon:
020742967