Centrum Rehabilitacji Gawłowska – fizjoterapia

Centrum Rehabilitacji Gawłowska – fizjoterapia
Enigmatyczna nazwa:
Centrum Rehabilitacji Gawłowska – fizjoterapia
Enigmatyczna kategoria:
Enigmatyczny opis:

Centrum Rehabilitacji Gawłowska to firma, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji pacjentów po urazach, kontuzjach i operacjach. Jako niezwykłe miejsce na mapie Wrocławia, przedsiębiorstwo wyróżnia się jakością świadczonej pomocy i licznymi rekomendacjami. Współpraca pozwala na osiągnięcie zamierzonych rezultatów ze względu na doświadczenie ekspertów, którzy gwarantują indywidualne podejście dla każdej osoby.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.1

Centrum Rehabilitacji Gawłowska zdobyło 1 miejsce w kategorii Centrum Rehabilitacji 2017, przyznane przez Dolnośląski Hipokrates. Celem prowadzonych działań pozostaje dbałość o szybki powrót pacjenta do pełnej sprawności, która jest niezbędna do codziennego życia oraz możliwość kontynuowania aktywności sportowej. W ramach oferty możliwe jest skorzystanie z usług, takich jak: terapia manualna, czyli Manipulacja Powięzi oraz Terapia Punktów Spustowych.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.2

Eksperci wykorzystują najwyższej jakości sprzęt Indiba, co pozwala na pracę we wczesnych etapach urazu i w trakcie toczącego się w organizmie stanu zapalnego. Istotnym elementem wyposażenia firmy pozostają również urządzenia fizykalne, takie jak: laser wysokoenergetyczny.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Enigmatyczne miejsce:
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
Enigmatyczny telefon:
663025800
Enigmatyczny NIP:
8981153108
Enigmatyczny Regon:
363264255
  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska – fizjoterapia
  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska – fizjoterapia