Firma Stokado Self Storage Wrocław

Firma Stokado Self Storage Wrocław
Enigmatyczna nazwa:
Firma Stokado Self Storage Wrocław
Enigmatyczna kategoria:
Enigmatyczny opis:

Stokado Self Storage jako operator magazynów samoobsługowych świadczy usługi związane z przechowywaniem i magazynowaniem mienia. Oferuje wynajem komórek i małych magazynów w 13 lokalizacjach na terenie całej Polski. Obsługuje klientów prywatnych i firmowych. Dysponuje powierzchniami zarówno w magazynach wewnętrznych, jak i w kontenerach na zewnątrz z podjazdami dla samochodów.

Magazyny Self Storage Wrocław fot.1

Wszystkie pomieszczenia są czyste, nowocześnie wyposażone i dostępne 24h przez 7 dni w tygodniu. Wyróżnia je stały monitoring gwarantujący pełne bezpieczeństwo przechowywanego mienia, które dodatkowo jest ubezpieczone. Klienci mogą liczyć na elastyczne podejście i przystępne ceny.

Magazyny Self Storage Wrocław fot.2

Firma zapewnia pomoc w wyborze typu i powierzchni magazynu. Umożliwia wynajem na tydzień, miesiąc lub kilka lat, a także rezygnację w każdej chwili. Stokado Self Storage świadczy również usługi transportowe. Zajmuje się wysyłką i odbiorem przesyłek. Prowadzi sprzedaż kartonów, folii, taśm pakowych i innych akcesoriów potrzebnych do pakowania rzeczy.

Stokado Sp. z o.o.

Enigmatyczne WWW:
Enigmatyczne miejsce:
ul. Opolska 178 52-014 Wrocław
Enigmatyczny telefon:
666030777
Enigmatyczny NIP:
8992745172
Enigmatyczny Regon:
022172988
  • Firma Stokado Self Storage Wrocław
  • Firma Stokado Self Storage Wrocław