Modern Hostel

Modern Hostel
Enigmatyczna nazwa:
Modern Hostel
Enigmatyczna kategoria:
Enigmatyczny opis:

Firma Modern Hostel jest w stanie zaoferować klientom możliwość noclegów na terenie miasta Wrocław. Do dyspozycji posiadamy aż cztery obiekty, pokoje i apartamenty urządzone zostały w nowoczesnym stylu, nie tracąc jednak kosztem designu na funkcjonalności. Wszystkie hostele oferowane przez Modern Hostel oferują pozytywną atmosferę, sposób wykończenia przyjemny dla oka, a w każdym pomieszczeniu zadbano o najdrobniejsze detale.

Łazienka to według nas podstawowa potrzeba, dlatego każdy pokój jest w jedną wyposażony. Korzystna dla turystów lokacja, rynek położony jest w odległości jedynie 500 metrów, będzie nieocenionym atutem. Zapewniamy, że nasi klienci w proponowanych przez markę Modern Hostel pokojach bedą czuli się jak w domu, do tego ceny, na tle innych tego typu rozwiązań są konkurencyjne. W przypadku pokoi kilkuosobowych ceny za jedną noc rozpoczynają się już od kilkudziesięciu złotych.

Posiadamy również pokoje gotowe do wykorzystania przez osoby podróżujące w pojedynkę. Gdy pobyt wyniesie dłużej niż trzy noclegi, cena spadnie jeszcze bardziej. Marka Modern Hostels jest idealną alternatywą dla wysoko ceniących się hoteli. To świetne rozwiązanie jeżeli planujemy spędzić udany weekend we Wrocławiu.

Enigmatyczne miejsce:
ul. Sikorskiego 11/1 53-659 Wrocław
Enigmatyczny telefon:
669844688
Enigmatyczny NIP:
8951415029
Enigmatyczny Regon:
933024099
  • Modern Hostel
  • Modern Hostel
  • Modern Hostel
  • Modern Hostel
  • Modern Hostel
  • Modern Hostel