Restauracja Maiko Sushi Wrocław

Restauracja Maiko Sushi Wrocław
Enigmatyczna nazwa:
Restauracja Maiko Sushi Wrocław
Enigmatyczna kategoria:
Enigmatyczny opis:

Restauracja Maiko Sushi, mieszcząca się na ulicy Zakładowej we Wrocławiu to ogromna gratka dla wielbicieli kuchni azjatyckiej, a szczególnie dań japońskich. Jest to jedno z tych miejsc, które daje okazje do spróbowania najpopularniejszych dań z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Sushi z restauracji Maiko Sushi Wrocław fot.1

Wśród menu znaleźć można m.in. zupy, sałatki, pierożki, nigiri, hosomaki, uramaki, gunkany, sashimi, oyakomaki, krewetki, maki na ciepło, czy przepyszne, dobrze znane wszystkim sushi. Restauracja wychodzi również z pomysłem Lunch Menu, dostępnym w dni powszednie, od godziny 12 do 16, kiedy to klienci mogą zakupić zdrowe zestawy lunchowe, w naprawdę przystępnych cenach.

Sushi z restauracji Maiko Sushi Wrocław fot.2

O czym warto wspomnieć to to, że Maiko Sushi oferuje dostawę zamówień do domu każdego dnia tygodnia od południa, aż do godziny 21:30. Każdy, kto zgłodnieje, może zamówić coś na obiad lub kolację z tej właśnie restauracji. Firma dba o relacje z klientami, dlatego oprócz znakomitego jedzenia oferuje im również punkty lojalnościowe i zniżki za udział w programie.

Restauracja Maiko Sushi

Enigmatyczne miejsce:
ul. Zakładowa 20 50-231 Wrocław
Enigmatyczny telefon:
722770770
Enigmatyczny NIP:
8952208189
Enigmatyczny Regon:
8952208189
  • Restauracja Maiko Sushi Wrocław
  • Restauracja Maiko Sushi Wrocław